REZERVASYON

REZERVASYON

YETİŞKİN
ÇOCUK
ODA
YETİŞKİN
ÇOCUK
ODA

GLORIA GOLF CLUB

Antalya Belek bölgesindeki Golf tatilinizi benzersiz doğa ve geniş kapsamıyla Gloria Golf Club sahalarında deneyimleyin.

BİLGİ AL

SAHALAR

New Course, Old Course, Verde Course
Golf tutkunuzu doğası ve özellikleri ile farklılaşan sahalarımızda yaşayın.

 • NEW COURSE

  Gloria 'New' Course; 2005 yılından bugüne golf tutkunlarının favori sahalarından biri… Siz de 2007 yılında European Seniors Tour Classic'e, 2012 yılında ise Dünya Amatör Takımlar Şampiyonası'na ev sahipliği...

  DETAYLAR
 • OLD COURSE

  Gloria 'Old' Şampiyona Golf Sahası, çam ormanlarının içinde golf tutkunlarına konforlu bir ortam sunuyor. Old Course'ta golf oynamak vazgeçemeyeceğiniz bir deneyim, keyfine varın.Old Course'ta golf oynamak vazgeçemeyeceğiniz bir deneyim, keyfine varın.

  DETAYLAR
 • VERDE COURSE

  9 delikli golf sahaları içinde Avrupa'nın önde gelen tasarımlardan birine sahip olan Gloria Verde Golf Sahası, çam ormanları içerisinde kurulmuştur. Gloria Verde Course, profesyoneller için keyifli bir deneyim, amatörl...

  DETAYLAR

GLORIA GOLF AKADEMİ

Türkiye'nin en büyük golf eğitim tesisi olan Gloria Golf Akademi; bireysel, grup ve özel junior eğitim programlarını son derece profesyonel bir ekiple hayata geçiriyor. Eğitimlerde Nike marka ekipmanları kullanan Akademi, golf sporuna gönül veren pro adayları için benzersiz bir eğitim imkânı sağlıyor.
18 delik, 6 Bunker, 9 Chipping Green ve 4 Putting Green'den oluşan egzersiz sahasıyla toplamda 3000 m²'lik alanı kaplayan Driving Range; 80 oyuncu kapasiteli çim vuruş noktaları, batı-güney çizgili 48 atış parkuru, 2 katlı kapalı alanıyla Türkiye'de kurulan en büyük ve en donanımlı Golf Akademisi olarak öne çıkıyor.

DERSLER

Bireysel, grup, özel junior.
Türkiye’nin en büyük golf eğitim tesisi Gloria Golf Akademi’de eğitmenlerimizle Golf tecrübenizi geliştirin. All in One konsepti dahilinde sunulan ücretsiz golf dersi ile deneyim kazanın.

 • KİŞİYE ÖZEL GOLF DERSLERİ

  Gloria Golf Akademisi'ndeki deneyimli golf eğitmenleriyle golf becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!

  DETAYLAR
 • 4 GÜNLÜK GOLF DERSİ PAKETİ

  Gloria Golf Akademisi'nin eğitim kurslarına katılarak oyun becerilerinizi geliştirin, ipuçları öğrenin ve son teknikleri öğrenin.

  DETAYLAR
 • AVANTAJLI YILBAŞI PROGRAMLARI

  3 veya 4 günlük Yılbaşı Özel Konaklama Paketleri’nden birisini alın, 2018 yılına Gloria ayrıcalığı ile merhaba deyin.

  REZERVASYON
 • GLORIA GOLF RESORT İÇİN

  Avantajlı fiyatlar ve keyifli bir konaklama fırsatı için paketlere göz atın.

  REZERVASYON
 • GLORIA VERDE RESORT İÇİN

  Avantajlı fiyatlar ve keyifli bir konaklama fırsatı için paketlere göz atın.

  REZERVASYON
 • GLORIA GALA GOLF WEEK NURİ ÖZALTIN MEMORIAL TROPHY’Yİ SUNAR

  Geçtiğimiz Şubat ayında ilk kez 20. Yılımıza özel düzenlenen Gloria Turnuvası, Nuri Özaltın anısına Şubat 2018’de bir kez daha düzenlenecek.

  DETAYLAR
 • GLORIA FUTURES TOUR 2018 HOSTED BY ISM

  The Gloria Futures Tour is Antalya’s all new and exclusive development tour, brought to you by International Sports Management.

  DETAYLAR